KONST / Litografier / Färglitografi 11576028
nr 1157 6028
Margaret Sellmark
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 75/250, motivet: 36x49
Margaret Sellmark, brittisk-svensk bildkonstnär född 1938 i Kent.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:30:21
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Margaret Sellmark
Läs mer om Margaret Sellmark